Skip to main content

Здорові стосунки між ціною і якістюTM

Про Нас

Компанія “ВСЕ ДЛЯ ШТОР” спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі матеріалами для пошиття і декору штор.
Основний принцип в підборі допоміжних матеріалів – шторної тасьми, бандо, велкро, клейових стрічок, і т.п. – це технологічне якість матеріалів. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі товари за найвигіднішими цінами.
Декор для штор – це різноманітність стилів, технік і матеріалів. У нас можна купити класичні кутаси, намиста, магніти (пластикові, дерев’яні, металеві) кліпси, шпильки, шнури, бахрому, стеклярус і багато іншого. Все більшої популярності набувають кутаси і магніти власного виробництва. Наші клієнти оцінили їх дизайн, чудову якість, великий ассортимент і швидкість виконання замовлень.
Карнизи для штор, особливо карнизи для римських штор, – наш “коник”. У продажу готові карнизи (механізми) і всі матеріали для пошиття римських ф австрійських : шторна тасьма з тунелькою, колечка, фіксатори, прути, обтяжники .
Працюючи в цьому сегменті ринку близько 20 років, колектив фірми придбав багато знань і досвіду. Ми добре знаємо свій товар, розуміємо особливості роботи текстильних студій, дизайнерів і швейних майстерень. Тому велику увагу приділяємо сервісу: чіткості і швидкості виконання замовлень.
У магазині “Все Для Штор” (м.Харків, вул. Воскресенська, 27) обслуговуються і оптові, і роздрібні покупці. Тут можна ознайомитися зі зразками товару, системою співпраці, прайс-листами; можна прийти зі своїми клієнтами підібрати тканини, тасьму, аксесуари, здійснити оплату (готівковий, безготівковий, оплата кредитною карткою). Весь представлений на сайті товар є в наявності на складі. Приватні клієнти можуть оформити замовлення на пошиття штор. Щомісяця в магазині проводяться акції.

роздрібним покупцям:
Клієнтам з інших міст, як корпоративним, так і приватним особам (роздрібним покупцям) товар відправляється службами. На всі Ваші питання по цінам, способу оплати Вам завжди дадуть відповідь по телефону, зазначениму в розділі КОНТАКТИ. Приватним клієнтам зручніше дзвонити на телефони магазину, а корпоративним – на телефони оптового відділу фірми.

послати запрос